
Сумка-тележка Colombo Rolly Grafite (CRL001G)
- Нет в наличии
- Код: OT_930873
1 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сумка-візок Colombo Rolly Grafite (CRL001G) - класична модель, яка стане в пригоді для походу в магазин чи на ринок за продуктами. Модель виготовлена з якісних матеріалів та має широкий функціонал до якого можна віднести: знімні колеса, складану основу рами, додаткову кишеню на блискавці для дрібниць.
Особливості:
- Сумка виконана зі 100% синтетичної поліестерової тканини, яка має підвищену щільність, що запобігає попаданню вологи всередину. Матеріал стійкий до впливу УФ-випромінювання.
- Сумка має широку горловину, яка щільно закривається стяжним шнуром, а її верх накритий захисним клапаном.
- На дні сумки передбачене вставне пластикове дно.
- Рама візка оброблена порошковою фарбою, яка стійка до пошкоджень та захищає метал від корозії.
- Зручне зберігання або транспортування забезпечується знімними колесами та складаною основою візка.
- Колеса діаметром 16 см, зовнішня сторона яких виконана з піносевілену для тихого та плавного руху.
- Зі зворотної сторони розміщена кишеня на блискавці.
- Загальний об'єм сумки - 40 л.
- Максимальне навантаження до 25 кг.
- Розміри сумки-візка - 96 x 36 x 31 см.
- Розміри сумки-візка в складеному вигляді - 90 х 36 х 7 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1500 г |
| Высота | 310 мм |
| Тип | Хозяйственная сумка-тележка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки | 98 х 40 х 12 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Декорирование | Однотонные |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Сложно |
| Размеры в сложенном виде | 90 х 36 х 7 см |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 1 099 ₴



