
Термокружка Vango Magma Mug Tall 380ml Black (ACPMUG B0517B)
- Нет в наличии
- Код: OT_928223
1 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термокружка Vango Magma Mug Tall 380ml Black (ACPMUG B0517B) призначена для гарячих і холодних напоїв. Колба, що не б'ється, з подвійними стінками виконана з нержавіючої сталі, а кришка - з харчового пластику, що не містить шкідливої для людського організму речовини Бісфенол А. Термокружку легко відкривати й закривати однією рукою, і її також можна мити в посудомийній машині.
Особливості:
- BPA Free Plastic Rimmed/Lined Cup - не містить шкідливої для людського організму речовини Бісфенол А.
- Screw Top with Pouring Spout - практична гвинтова кришка з носиком.
- Stainless steel, plastic lined construction - конструкція з нержавіючої сталі із пластиковою кришкою довше зберігає температуру напою як гарячого, так і холодного.
- Can Keep Warm for up to 6hrs - зберігає напій гарячим або холодним до 6 годин.
- Silicone Insulative Grip – силіконове покриття для зручного хвату рукою.
Характеристики:
- Вага: 305 г
- Матеріал колби: Нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь / Пластик
- Об'єм: 0,38 л
- Розміри: 8,6 х 8,6 х 20,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Тип | Термокружка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 205 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 305 |
| Вес в упаковке | 0,4 кг |
| Габариты упаковки | 9 х 9 х 21 см |
| Гаранийный срок | 1 мес |
| Материал внешней стенки | Нержавеющая сталь;Пластик |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 1 199 ₴




