
Портативная газовая плитка Vango Blaze Grey (ACPBLAZE G10TDC)
- Нет в наличии
- Код: OT_929687
1 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативна газова плитка Vango Blaze Grey (ACPBLAZE G10TDC) має конфорку із нержавіючої сталі, яка забезпечує чудову тепловіддачу, що дозволяє швидко та ефективно готувати на відкритому повітрі. Vango Blaze легко очищається, а низька конструкція в поєднанні з протиковзкими ніжками забезпечує її достатню стійкість. Плитка включає ПВХ шланг із автоматичним відключенням для безпеки та має використовуватися з газовими балонами, які відповідають європейському стандарту EN417. Дана модель ідеально підходить для пікніків, кемпінгу та всіх видів активного відпочинку.
Особливості:
- Stainless Steel Burner - пальник із нержавіючої сталі забезпечує високу теплопродуктивність до 3 кВт.
- Gas Cartridges - використовуються газові балони з різьбою відповідно до європейського стандарту EN417.
- Low to Ground Design - низька конструкція забезпечує необхідну стійкість під час приготування їжі.
- Hi/Low Burner Control - легке регулювання температури плитки.
- PVC Hose - ПВХ шланг контролює подачу газу з автоматичним відключенням.
- Plastic Feet - пластикові ніжки додають стабільності під час приготування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vango |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вес | 0.72 кг |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Тип оборудования | Плита |
| Пользовательские характеристики | |
| Газовый баллон | EN417 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество конфорок | 1 |
| Комплектация | Плитка<br />_x000D_ Шланг<br />_x000D_ Подставка для газовой конфорки |
| РАЗМЕРЫ | 22,5 х 20 х 8 см |
| Регулятор температуры | Да |
| Страна регистрации бренда | Великобритания |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип соединения | Шланг |
| Цвет | Grey |
- Цена: 1 799 ₴










