
Портативна газова плитка Vango Blaze Double Grey (ACPBLAZE G10A81)
- Немає в наявності
- Код: OT_929688
2 950 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна газова плитка Vango Blaze Double Grey (ACPBLAZE G10A81) має дві конфорки із нержавіючої сталі, які забезпечують чудову тепловіддачу, що дозволяє швидко та ефективно готувати на відкритому повітрі. Vango Blaze Double легко очищається, а низька конструкція в поєднанні з протиковзкими ніжками забезпечує її достатню стійкість. Плитка включає ПВХ шланг із автоматичним відключенням для безпеки та має використовуватися з газовими балонами, які відповідають європейському стандарту EN417. Дана модель ідеально підходить для пікніків, кемпінгу та всіх видів активного відпочинку.
Особливості:
- Stainless Steel Burner - пальник із нержавіючої сталі забезпечує високу теплопродуктивність до 3 кВт.
- Gas Cartridges - використовуються газові балони з різьбою відповідно до європейського стандарту EN417.
- Low to Ground Design - низька конструкція забезпечує необхідну стійкість під час приготування їжі.
- Hi/Low Burner Control - легке регулювання температури плитки.
- PVC Hose - ПВХ шланг контролює подачу газу з автоматичним відключенням.
- Plastic Feet - пластикові ніжки додають стабільності під час приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 1.35 кг |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Тип обладнання | Плита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Газовий балон | EN417 |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість конфорок | 2 |
| Комплектація | Плитка<br/>_x000D_Шланг<br/>_x000D_ Підставка для газової конфорки (2 шт.) |
| РОЗМІРИ | 22,5 х 43,5 х 8 см |
| Регулятор температури | Да |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип з'єднання | Шланг |
| Колір | Grey |
- Ціна: 2 950 ₴








