
Лестница Colombo Stabilo 3 ступени (G120L03W)
- Нет в наличии
- Код: OT_930635
2 100 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Драбина Colombo Stabilo 3 щаблі (G120L03W) - міцна, надійна. Виготовлена відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Colombo Stabilo 3 щаблі (G120L03W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має три зручних щаблі з протиковзною структурою. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Надійна та довговічна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 116 х 46 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 104 х 46 х 73 см.
- Розміри щабля: 30 х 20 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 6.05 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество ступеней | 3 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 0.116 |
| Высота секции | 0.069 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Лестница сертифицирована в соответствии с европейским стандартом качества EN14183 |
| Комплектация | Лестница |
| Максимальная рабочая высота | 2 |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.046 мм |
- Цена: 2 100 ₴


