
Лестница Rolser Taburete M/2 2 ступени Negro (MD2001-1023)
- Готово к отправке
- Код: OT_930837
3 300 ₴
3 069 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина Rolser Taburete M/2 2 щаблі Negro (MD2001-1023) - зручний домашній табурет зі щаблем та платформою. Така драбина це базовий варіант для дому, а також ваш надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має один широкий щабель з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Невеликий розмір та сучасний дизайн.
- Опорні ніжки з пластиковими накладками.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 68 х 43,5 х 14,5 см.
- Висота відкритого табурету 47 см.
- Робоча висота - 247 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 4.7 кг |
| Количество ступеней | 2 шт |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота лестницы | 47 см |
| Высота секции | 0,047 |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Максимальная рабочая высота | 15 |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Испания |
| Тип лестницы | Лестницы |
| Ширина лестницы | 0.0435 мм |
- Цена: 3 069 ₴




