
Драбина телескопічна Colombo Pratic 4+5 Steel (PRATIC4+5ACC)
- Немає в наявності
- Код: OT_931033
5 600 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Драбина телескопічна Colombo Pratic 4+5 Steel (PRATIC4+5ACC) - це багатофункціональна драбина зі сталі, яка стане в нагоді для виконання будь-яких робіт вдома чи в саду. Універсальна для різноманітних конфігурацій застосування завдяки з’єднанням. Безпечна і стійка у будь-якому положенні завдяки рифленим щаблям і нековзким ніжкам. У максимальному розкладенні вона досягає 425 см у висоту. В іншому випадку ви можете використовувати її там, де потрібна висота становить від 135 до 205 см. Кількість щаблів на драбині може бути змінена завдяки телескопічному механізму. Це дозволяє використовувати драбину у різних умовах, а також зручно зберігати її після використання. У складеному вигляді вона компактна для зберігання та транспортування.
Особливості:
- Мінімальний розмір ( у складеному вигляді, як стрем янки) - 140 х 50 х 22 см.
- Мінімальний розмір ( у розкладеному вигляді, як стрем янки) - 135 х 50 х 80 см.
- Максимальний розмір ( у розкладеному вигляді, як стрем янки) - 205 х 50 х 125 см
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Максимальне навантаження - 100 кг.
- Вага - 14,2 кг.
- Матеріал заглушок – пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 14.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота майданчика | 205 |
| Довжина в складеному стані | 140 |
| Комплектація | Драбина |
| Загальна висота | 135 |
| Робоча висота | 405-625 |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Телескопічні сходи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 5 600 ₴
