
Метеостанция Bresser WIFI ClearView Weather Center 7-in-1 Sensor (7002586)
- Нет в наличии
- Код: OT_930255
17 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Метеостанція Bresser WIFI ClearView Weather Center 7-in-1 Sensor (7002586) завдяки багатофункціональному зовнішньому датчику визначає наступні показники: значення швидкості вітру, напрямку вітру, вологості, температури, рівень опадів, а також рівня ультрафіолетового випромінювання та інтенсивності світла. Дані з датчиків передаються на частоті 868 МГц. Модель обладнана 8,3-дюймовим кольоровим дисплеєм TRUE BLACK. Метеостанція має функцію аналізу зібраних даних на основі яких, надає прогноз на найближчі 12 годин та відображає їх на основному дисплеї. Базова станція дозволяє зберігати та оцінювати дані вимірювань протягом 24 годин.
Особливості:
- 8,3-дюймовий кольоровий дисплей (19,3 x 9,3 см) для відображення інформації про час і погоду, статус WIFI-підключення.
- Синхронізація часу в Інтернеті.
- Отримує дані про погоду від датчика 7-в-1 і бездротового термо-гігродатчика на частоті 868 МГц.
- Можливість публікації даних з метеостанції на таких платформах, як Weather Underground, Weather Cloud і AWEKAS.
- Попередження про лід та мороз.
- Внутрішня температура (°C / °F).
- Вимірювання рівня вологості (від 1% до 99%).
- Зовнішня температура (від -40 °C до 80 °C).
- Відображення рівня УФ та інтенсивності світла.
- Відображення поривів і середньої швидкості вітру.
- Напрямок вітру (точне відображення на основі 16 напрямків).
- Фіксація опадів (за годину, день, тиждень, місяць, загальна кількість опадів).
- Прогноз погоди (сонячно, мінлива хмарність, хмарно, дощ, гроза, сніг).
- Індикатор клімату в приміщенні (холодно, комфортно, занадто тепло).
- Вимірювання атмосферного тиску.
- Погодний індекс сприйнятої зовнішньої температури для точки роси, коефіцієнт охолодження вітром та індекс тепла.
- Пам'ять мінімальних/максимальних значень (до 24 годин).
- Налаштування сигналу тривоги. У разі досягнення попередньо зазначених показників вмикається звуковий сигнал та LED індикація.
- Три рівні яскравості дисплея: висока / низька / вимкнено.
- Підтримка оновлень прошивки.
- Тип безпеки: підтримує шифрування WPA3.
- Підтримка бездротового датчика 7-в-1 із діапазоном передачі 150 м (у комплекті).
- Підтримує до 7 додаткових бездротових датчиків (опціонально) (арт. : 7009999) Інтегрована передача WIFI на AWEKAS.
Функція WIFI дозволяє користувачам ділитися своїми локальними даними через такі програми, як Weather Underground або Weather Cloud. Крім того, функція WIFI забезпечує синхронізацію часу в Інтернеті та оновлення мікропрограми. Сигнал тривоги можна індивідуально запрограмувати для максимального та мінімального значень, що запускає як звуковий, так і світловий сигнал тривоги при досягненні вказаного значення. Для зовнішніх температур від -3°C також можна активувати спеціальну сигналізацію для попереджень про мороз або ожеледицю.
Комплектація:
- Базова станція.
- Зовнішній датчик 7-в-1 включаючи монтажні аксесуари.
- Блок живлення та кабель, батарейки в комплект не входять.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Внешний датчик | беспроводной |
| Материал | Пластик |
| Тип метеостанции | домашняя метеостанция |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество датчиков в комплекте | 7 шт |
| Тип дисплея | РК цветной |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Метеостанция: 0,447 кг, Датчик: 0,593 кг, |
| Вес в упаковке | 1,04 кг |
| Вид | Электронный |
| Габариты упаковки | 30 х 39 х 16 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительно | Соединения через WIFI <br />_x000D_ Подсветка дисплея <br />_x000D_ Программируемые звуковые сигналы <br />_x000D_ Календарь <br />_x000D_ Индикатор уровня сигнала от блока датчиков |
| Комплектация | Метеостанция Блок датчиков Блок питания Крепление для монтажа датчиков |
| Назначение | Универсальные |
| Способ установки | Настенный Настольный |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип питания | Сеть 220 В;Батарейки |
- Цена: 17 000 ₴









