
Дальномер Vortex Crossfire HD 1400 (LRF-CF1400)
- Нет в наличии
- Код: OT_930256
10 200 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний далекомір Vortex Crossfire HD 1400 (LRF-CF1400) призначений для професійних мисливців, або стрільців на далекі відстані. Прилад дозволяє вимірювати відстані до 1280 метрів (1400 ярдів) з високою точністю. Різні режими вимірювання дистанції, включаючи режим сканування, задовольнять найвибагливіших користувачів. Водонепроникний корпус з можливістю установки на штатив і кліпсою для кріплення на пояс, велике поле зору, спеціальне оптичне скло із захисним гідрофобним та антивідблисковим покриттям, всі ці характеристики підтверджують, що Vortex Crossfire HD 1400 (LRF-CF1400) безпрограшний вибір.
Особливості:
High Definition Optics - Використання оптичних елементів зі спеціальних сортів скла з строго певними коефіцієнтами заломлення дозволило оптимізувати геометричні та хроматичні аберації, і досягти виключно високої роздільної здатності та якості зображення, недоступного для більшості лазерних далекомірів з ахроматичними об'єктивами.
Запатентоване багатошарове покриття антивідблиску лінз Vortex XR™Plus, яке нанесено на всі оптичні поверхні, дозволяє досягти максимального світлопропускання і чіткості картинки.
Надміцне покриття ArmorTek забезпечує захист лінз від подряпин, масел та бруду.
Waterproof по стандарту IPX4 - апарат захищено від бризок води та пилу. Даний рівень не гарантує захист пристрою при зануренні чи прямих струменях води.
- Лінзи: з повним багатошаровим (Fully Multi coated) покриттям антивідблиску Vortex XR™.
- Корпус: полікарбонат із протиковзким гумовим покриттям.
- Кліпса для носіння далекоміра на ремені (може встановлюватися в два положення).
- Одиниці виміру: метри/ярди.
- Підсвічування дисплея: червоне.
- Режим енергозбереження автоматично відключає живлення далекоміра через 15, 30 або 60 секунд після останнього натискання на кнопку.
- Поворотно-висувний наглазник.
- Можливість встановлення на штатив.
- Джерело живлення: Батарея CR2.
Режими вимірювання:
- HCD (Horizontal Component Distance) – використовується технологія вимірювання дальності HCD з кутовою компенсацією, щоб дати стрілкам з луку та гвинтівки критичні дані про відстань, необхідні для точних пострілів. Для вимірювання дистанції до об'єкта по горизонталі (проекції реальної дистанції на горизонтальну поверхню).
- LOS (Line of Sight) - для вимірювання реальної дистанції до об'єкта у просторі та вимірювання нахилу.
- SCAN - режим постійного сканування дистанції до об'єктів, при переміщенні далекоміра в просторі (зручний для визначення дистанції до дрібних об'єктів, різних частин протяжних об'єктів, розташованих під кутом).
- Normal Mode – це стандартний режим, що забезпечує дальність до цілей. Нормальний режим — це рекомендований режим для більшості ситуацій.
- First Mode - цей режим призначений для більш точного вимірювання дистанції і кута до меншого об'єкта, що знаходиться перед порівняно великими об'єктами з кращими здібностями, що відображають (олень перед деревами). Може бути застосований разом із режимом HCD або LOS.
- Last Mode - цей режим призначений для більш точного вимірювання дистанції та кута до об'єкта, що знаходиться серед групи інших об'єктів (олень серед кущів і дерев). Може бути застосований разом із режимом HCD або LOS.
Артикул товару: 930256
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vortex |
| Страна производитель | США |
| Дополнительные функции | |
| Питание | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 136 |
| Габариты | 101,6 x 73,5 х 33 мм |
| Гаранийный срок | 24 мес |
| Диаметр выходного зрачка | 4,2 мм |
| Диаметр объектива | 21 мм |
| Комплектация | Лазерный дальномер <br />_x000D_ Клипса для крепления на ремень <br />_x000D_ Ремень <br />_x000D_ Кейс на молнии с возможностью крепления на пояс <br />_x000D_ Салфетка для протирания оптики<br />_x0 |
| Конструктивные особенности | Подсветка дисплея: красная |
| Максимальная рабочая температура | от -20 до +60º |
| Минимальная дальность измерений | 4,5 м |
| Поле зрения на 1000 м | 122,3 м |
| Просветление на линзах | Полное многослойное просветление (Fully Multi coated) с антибликовым покрытием Vortex XR™ Plus |
| Реальный угол зрения | 7° |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип лазера | Полупроводниковый лазер 905 нм |
| Тип призмы | Roof |
| Фактор сумерек | 10.24 |
- Цена: 10 200 ₴











