
Чемодан Heys Pastel (L) Mint (10155-0098-30)
- Нет в наличии
- Код: OT_930412
8 360 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Серія валіз Pastel від Heys виконана у м'яких пастельних тонах, втілює у своєму дизайні лаконічність та стиль. Усі зовнішні деталі виконані в колір кейса, що підкреслює детальний підхід дизайнерів до найменших дрібниць. Виготовлена з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що гарантує захист речей та тривале використання.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
Особливості:
- Виготовлена з легкого, міцного та ударостійкого полікарбонатного композиту.
- Має м’які пастельні кольори.
- Система розширення на блискавці дозволяє збільшити об'єм на 20%.
- Телескопічна алюмінієва ручка з багатоступеневою фіксацією висоти.
- Подвійні поворотні колеса на 360° дозволяють без зусиль пересуватися по різних поверхнях.
- Внутрішня частина містить підкладку з перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Верхня та бічна ручки для перенесення з гелевою подушечкою.
- Зовнішні деталі виконані в колір кейса.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Страна производитель | Канада |
| Размер | Большой |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Мятный |
| Размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Объем | 116 л |
| Ширина | 51 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 5 кг |
| Габариты упаковки | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой<br />_x000D_ С кодовым замком<br />_x000D_ На 4-х колесах<br />_x000D_ Ручная кладь |
| Страна регистрации бренда | Канада |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 8 360 ₴









