
Чемодан Heys Vantage (M) Slate Blue (15023-0099-26)
- Нет в наличии
- Код: OT_923076
10 400 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)

Серія валіз Vantage від Heys втілила у своєму дизайні візуально гладкі поверхні та скульптурні сучасні лінії Vantage. Відрізняється спортивним, але витонченим дизайном, який дивує зовнішнім виглядом і виділить вас у подорожі.
Smart Access™ – це інноваційна запатентована система, яка змінить спосіб упакування багажу. Завдяки відділенню з переднім доступом, знімній перегородці і просторому основному відділенню Smart Access ™ забезпечує універсальність і легку організацію та пакування речей. Закріпіть роздільник на місці та запакуйте передню частину окремо від середньої частини або просто зніміть роздільник і запакуйте повністю. Вся справа у виборі.
Валіза Heys Vantage (M) Slate Blue (15023-0099-26) виготовлена зі 100% чистого полікарбонату. Це міцний, гнучкий та легкий матеріал. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту ручки для додаткової зручності та комфорту користувача. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA. Чотири повно поворотні колеса Spinner мають можливість незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Можливість збільшити корисний обсяг валізи до 20% завдяки наявності системи Expansion System.
Особливості:
- Чотири незалежні колеса, які обертаються на 360°.
- Об'єм: 70 л (з відкритим розширювальним клапаном 91 л).
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення. Перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Страна производитель | Канада |
| Размер | Средний |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Объем | 70 л |
| Ширина | 41 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,9 кг |
| Габариты упаковки | 69 x 45 x 30 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой<br />_x000D_ С кодовым замком<br />_x000D_ На 4-х колесах<br />_x000D_ |
| Страна регистрации бренда | Канада |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 10 400 ₴







