
Валіза Gabol Cloud (S) Black (114022-001)
- Немає в наявності
- Код: OT_925571
3 600 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Валіза Gabol Cloud (S) Black (114022-001) одна з найлегших у своєму класі. Модель оснащена кодовим замком TSA системи для підвищення безпеки. Каркас дна легкий та міцний. На фронтальнійній частині розміщено дві кишені на блискавці. Внутрішній простір має одне основне відділення з ременями для фіксації речей. Вона легка, маневрена і зручна для транспортування.
Валіза оснащена чотирма колесами з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Основне відділення з ременнями для фіксації речей.
- Дві зовнішіх кишені на фронтальній частині валізи.
- Сітчаста кишення на тильній стороні кришки.
- Чотири колеса з термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Кодовий замок із функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Внутрішня підкладка на блискавці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Розмір | Малий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Об`єм | 31 л |
| Ширина | 38 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,3 кг |
| Габарити паковання | 58 x 40 x 25 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З зовнішніми кишенями<br/>_x000D_З висувною ручкою<br/>_x000D_З кодовим замком<br/>_x000D_На 4 колесах<br/>_x000D_ Ручна поклажа |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 600 ₴









