
Чемодан Gabol Cloud (L) Red (114047-008)
- Нет в наличии
- Код: OT_925577
4 499 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Валіза Gabol Cloud (L) Red (114047-008) виготовлена з поліестеру і це відмінний варіант для тканинного багажу. Каркас дна легкий та міцний. На фронтальній частині розміщено дві кишені на блискавці. Внутрішній простір має одне основне відділення з ременями для фіксації речей. Валіза легка, маневрена і зручна для транспортування. Валіза оснащена чотирма колесами з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідають регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Основне відділення з ременнями для фіксації речей.
- Дві зовнішіх кишені на фронтальній частині валізи.
- Чотири колеса з термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Кодовий замок.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Страна производитель | Испания |
| Размер | Большой |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Объем | 91 л |
| Ширина | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,3 кг |
| Габариты упаковки | 84 х 52 х 32 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С внешними карманами<br />_x000D_ С выдвижной ручкой<br />_x000D_ С кодовым замком<br />_x000D_ На 4-х колесах |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 4 499 ₴









