
Чемодан Heys Blade (S) Red (10130-0003-S3)
- Нет в наличии
- Код: OT_929244
3 047 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Серія валіз Blade від Heys втілила у своєму дизайні лаконічність, стиль та сміливість геометричного візерунка. Матове металеве оздоблення надає елегантного зовнішнього вигляду та допомагає запобігти появі подряпин і потертостей на поверхні. Виготовлений з композитного полікарбонату: легкий і ударостійкий матеріал, що використовується при виробництві куленепробивного скла.
Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration – Адміністрація з безпеки на транспорті). Митні служби спільно з Американською Асоціацією з безпеки на транспорті (Transportation Security Administration) отримали абсолютне право з метою безпеки доглядати будь-яку валізу на колесах або сумку, що здалася їм підозрілою. Агенти безпеки на транспорті забезпечені спеціальними TSA ключами, за які вони несуть персональну відповідальність. Завдяки наявності в замку функції TSA після огляду ваші замки залишаться цілими та неушкодженими на відміну від багажу без функції TSA. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту ручки, що висовується для додаткової зручності та комфорту користувача.
Валіза оснащена чотирма повноповоротними колесами Spinner з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху і маневреності валізи, докладаючи при цьому мінімум зусиль. Можливість збільшити корисний обсяг валізи до 20% завдяки наявності системи Expansion System, розстебнувши спеціальну блискавку по периферії валізи.
Особливості:
- Чотири незалежні колеса, які обертаються на 360° та виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану.
- Об'єм: 37 л (з відкритим розширювальним клапаном 47 л).
- Висувна телескопічна, алюмінієва ручка із фіксатором на два положення.
- Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Внутрішня перегородка між відділеннями на блискавці.
- Валіза розділена перегородкою на блискавці на два основних відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
- Еластичні компресійні ремені на фастексах для фіксації багажу всередині валізи.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Страна производитель | Канада |
| Размер | Малый |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Вес | 3.3 кг |
| Объем | 37 л |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,5 кг |
| Габариты упаковки | 57 x 39 x 25 см |
| Гаранийный срок | 60 мес |
| Особенности | На 4-х колесах С кодовым замком |
| Страна регистрации бренда | Канада |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 047 ₴







