
Чемодан Gabol Future (L) Blue (123047-003)
- Нет в наличии
- Код: OT_930332
4 149 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Серія валіз Future від Gabol поєднує в собі максимальну простоту, надійність та зручність в експлуатації. Валіза виконана з легкого та водночас міцного матеріалу ABS пластику. Цей термопластичний матеріал має підвищену ударостійкість і пружність, що дуже важливо для валіз, які перевозяться в багажних відділеннях. Унікальний дизайн валізи допоможе легше ідентифікувати її серед інших, щоб уникнути плутанини з багажем. Внутрішній простір розділений перегородкою на два відділення з ременями для фіксації речей. Перевагою моделі є великий клапан розширення, що дозволяє за необхідності збільшити об'єм валізи.
Валіза Gabol Future (L) Blue (123047-003) оснащена чотирма колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Система забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Також відмінною особливістю коліс із TPU матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 123,2 літра.
- Чотири колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU).
- Вбудований кодовий замок.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Бокова ручка для перенесення у горизонтальному положенні.
- Еластичні компресійні ремені на фастексі для фіксації багажу всередині.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Страна производитель | Испания |
| Размер | Большой |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Синий |
| Размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Объем | 109 л |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,7 кг |
| Габариты упаковки | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой<br />_x000D_ С кодовым замком<br />_x000D_ На 4-х колесах<br />_x000D_ |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 4 149 ₴









