
Чемодан Heys Milos (L) Teal (10159-0049-30)
- Нет в наличии
- Код: OT_930398
7 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валізи Heys серії Milos - це неповторний дизайн, функціональність та легкість. Дані валізи виготовленні з міцного та еластичного матеріалу Duraflex, який здатен витримати удар в 340 кг. Бокові ніжки, подвійні поворотні колеса на 360°, верхня та бічна ручки для перенесення, вбудований кодовий замок TSA, система розширення, компресійні ремені з пряжками, все це робить валізу надзвичайно функціональною. Оригінальні кольори забезпечують валізі не тільки неповторний вигляд, а також полегшують її пошук на транспортній стрічці в аеропорту або в багажному відділені автотранспорту. Легка алюмінієва кнопкова в системи телескопічної ручки з багатоступеневою фіксацією по висоті додає комфорту при використанні.
Особливості:
- Виготовлено з Duraflex™ – легкого, дуже міцного, але еластичного матеріалу, який може витримати силу удару в 340 кг.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Система розширення на блискавці, яка дозволяє збільшити об'єм на 20%.
- Зручна верхня та бічна ручки для перенесення.
- Має внутрішню підкладку з перегородкою на блискавці, компресійними ременями з пряжками та кишенями на блискавці.
- Матеріал внутрішньої підкладки - сатин: щільна, еластична, зносостійка тканина. М'якість та блиск її часто порівнюють із шовком. Завдяки особливому плетиву ниток, сатин має підвищену міцність.
- Подвійні поворотні колеса на 360° підібрані за кольором, дозволяють легко пересуватися на різних поверхнях.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Страна производитель | Канада |
| Размер | Большой |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Бирюзовый |
| Размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Объем | 114 л |
| Ширина | 50.8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,7 кг |
| Габариты упаковки | 80 х 55 х 35 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой<br />_x000D_ С кодовым замком<br />_x000D_ На 4-х колесах |
| Страна регистрации бренда | Канада |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 7 999 ₴









