
Чемодан Gabol Brooklyn (S) Coral (123922-036)
- Нет в наличии
- Код: OT_930674
3 949 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Презентуємо новинку 2024 року від Gabol - колекцію валіз серії Brooklyn.
Валіза Gabol Brooklyn (S) Coral (123922-036) втілює в собі легкість і надійність, а насичений колір та сучасний дизайн надають їй винятковості. Корпус валіз серії Brooklyn виготовлений із поліпропілену. Цей матеріал поєднує в собі максимальну легкість, стійкість до деформацій, вигоряння та механічних пошкоджень. Внутрішній простір розділений на два відділення перегородкою, яка має кишеню на блискавці. Завдяки функції розширення можливо збільшити обʼєм валізи до 47,4 літра та розмістити ще більше необхідних речей. Валіза оснащена чотирма здвоєними колесами з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири здвоєних колеса із термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 47,4 літра.
- Вбудований кодовий замок TSA (Transportation Security Administration).
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному положенні.
- Валіза розділена на два основних відділення перегородкою, яка має кишеню на блискавці.
- Корпус валізи має підвищену міцність до ударів та деформацій, що гарантує тривале використання та відмінний зовнішній вигляд.
Артикул товару: 930674
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Страна производитель | Испания |
| Размер | Малый |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Объем | 41 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,1 кг |
| Габариты упаковки | 58 x 42 x 25 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой <br />_x000D_ С кодовым замком <br />_x000D_ На 4-х колесах <br />_x000D_ Ручная кладь |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 3 949 ₴









