
Валіза Gabol Florida (S) Dark red (123122-037)
- Немає в наявності
- Код: OT_930713
3 549 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Презентуємо новинку 2024 року від Gabol - колекцію валіз серії Florida. Тепер тканинні валізи також виглядають стильно. Лаконічний дизайн валіз привертає до себе увагу. Широкий асортимент моделей, розмірів та кольорів ідеально підходить для будь-якої подорожі.
Валіза Gabol Florida Dark red (123122-037) виготовлена з поліестеру і це відмінний варіант для тканинного багажу.
Внутрішній простір розділений перегородкою на два відділення. Завдяки функції розширення можливо збільшити обʼєм валізи до 42,6 літра та розмістити ще більше необхідних речей. На фронтальній частині розміщено дві кишені на блискавці.
Валіза оснащена чотирма колесами з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири колеса з термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Клапан розширення дозволяє збільшити об єм до 42,6 літра.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Кодовий замок.
- Дві зовнішіх кишені на фронтальній частині валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GABOL |
| Країна виробник | Іспанія |
| Розмір | Малий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 39.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 2,6 кг |
| Габарити паковання | 58 x 42 x 23 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Особливості | З зовнішніми кишенями <br/>_x000D_З висувною ручкою <br/>_x000D_З кодовим замком <br/>_x000D_На 4 колесах <br/>_x000D_ Ручна поклажа |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 3 549 ₴








