
Чемодан Gabol Florida (M) Dark red (123146-037)
- Нет в наличии
- Код: OT_930714
4 199 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Презентуємо новинку 2024 року від Gabol - колекцію валіз серії Florida. Тепер тканинні валізи також виглядають стильно. Лаконічний дизайн валіз привертає до себе увагу. Широкий асортимент моделей, розмірів та кольорів ідеально підходить для будь-якої подорожі.
Валіза Gabol Florida (M) Dark red (123146-037) виготовлена з поліестеру і це відмінний варіант для тканинного багажу.
Внутрішній простір має одне основне відділення з ременями для фіксації речей. Завдяки функції розширення можливо збільшити обʼєм валізи до 62,4 літра та розмістити ще більше необхідних речей. На фронтальній частині розміщено дві кишені на блискавці.
Валіза оснащена чотирма колесами з можливістю розвороту на 360°. Конструкція забезпечує рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що сприяє плавному руху та маневреності валізи. Колеса виготовлені з термопластичного поліуретану (TPU). Цей матеріал має міцність порівнянну з пластиком, гнучкістю силікону, а також підвищену стійкість до перепадів температури та стирання. Завдяки цьому колеса мають тривалий термін експлуатації. Відмінною особливістю коліс із TPU-матеріалу є зниження шуму до мінімуму під час руху валізи нерівною поверхнею.
Особливості:
- Відповідає регламенту REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) - Регламент Європейського товариства з реєстрації, оцінки, авторизації та обмеження виробництва та використання хімічних речовин.
- Чотири колеса з термопластичного поліуретану (TPU) обертаються на 360°.
- Клапан розширення дозволяє збільшити об єм до 62,4 літра.
- Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором у двох положеннях.
- Ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
- Кодовий замок.
- Дві зовнішіх кишені на фронтальній частині валізи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GABOL |
| Страна производитель | Испания |
| Размер | Средний |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Красный |
| Размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Объем | 50 л |
| Ширина | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3 кг |
| Габариты упаковки | 72 x 47 x 32 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С внешними карманами <br />_x000D_ С выдвижной ручкой <br />_x000D_ С кодовым замком <br />_x000D_ На 4-х колесах |
| Страна регистрации бренда | Испания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 4 199 ₴









