
Чемодан Heys Astro (L) Charcoal (10116-0005-30)
- Нет в наличии
- Код: OT_930893
10 500 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валіза Heys Astro (L) Charcoal (10116-0005-30) дійсно неординарна завдяки своєму металевому кольору і поверхні, що переливається. Інноваційний, стильний дизайн привертає увагу та задає настрій кожній вашій подорожі. Валіза виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист із стилем. Подвійні колеса-спінери забезпечують легке переміщення різними поверхнями. Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою.
Особливості:
- Відповідає вимогам до ручної поклажі більшості великих авіакомпаній.
- Валіза виготовлена з полікарбонатного композиту.
- Внутрішня частина розділена перегородкою на блискавці, компресійними ременями на пряжках і великими сітчастими кишенями на блискавці.
- Подвійні поворотні колеса на 360° забезпечують легке переміщення.
- Вбудований кодовий замок TSA.
- Легка алюмінієва система телескопічної ручки з кнопкою та багатоступеневою фіксацією висоти.
- Верхня і бічна ручки для комфортного транспортування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heys |
| Страна производитель | Канада |
| Размер | Большой |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Объем | 109 л |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 5,5 кг |
| Габариты упаковки | 80 х 60 х 35 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Особенности | С выдвижной ручкой <br />_x000D_ С кодовым замком <br />_x000D_ На 4-х колесах |
| Страна регистрации бренда | Канада |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 10 500 ₴









