
Кухня кемпинговая Easy Camp Sarin Steel Blue (540031)
- Нет в наличии
- Код: OT_929837
6 150 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відпочинок у наметовому містечку не обходиться без приготування їжі. Кухня кемпінгова Easy Camp Sarin Steel Blue (540031) дозволить прискорити та оптимізувати цей процес, роблячи його зручнішим та організованішим. Конструкція має стійку сталеву раму, бічні столики для готування, вбудований вітрозахист та шафу з полицями для зберігання каструль, сковорідок, посуду та їжі в одному місці. Кухня проста в установці та акуратно упаковується в сумку-чохол для перенесення та компактного зберігання.
Особливості:
- Міцна сталева рама.
- Алюмінієва складана стільниця.
- Алюмінієва складана полиця.
- Вбудований вітрозахист.
- Два бічні столики.
- Шафа на дві полиці з дверцятами на блискавці.
- Кишені-органайзери для кухонного приладдя.
- Сумка-чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Максимальне навантаження - 30 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Easy Camp |
| Страна производитель | Дания |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.2 кг |
| Ширина | 48 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Кухни |
| Габариты упаковки | 50 x 11,5 x 81 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Кухня<br />_x000D_ Сумка-чехол |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий;Сталь |
| Материал конструкции | Прочный ламинированный МДФ |
| Страна регистрации бренда | Дания |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 6 150 ₴







