
Окуляри Optika WF20x/13mm eyepieces (pair) (ST-004)
- Немає в наявності
- Код: OT_920376
972 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Optika WF20x/13mm eyepieces (pair) (ST-004) - пара ширококутних окулярів, призначених для збільшення зображення, створеного об'єктивом стереоскопічних та деяких біологічних мікроскопів
Вся продукція Optika SRL виготовлена в Італії. У невеликому містечку Понтераніка (провінція Бергамо) здійснюється розробка, виробництво та збирання мікроскопів Optika. Кожен мікроскоп супроводжується індивідуальним серійним номером, вказаним на корпусі та гарантійному талоні, а також відміткою про проходження кінцевого контролю якості. Усі вироби відповідають основним вимогам відповідних європейських директив ЄС та стандартам Європейського Союзу.
Дані окуляри підходять до всіх стереоскопічних та деяких біологічних мікроскопів, які мають посадковий діаметр окуляра 30,5 мм.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 20х.
- Поле зору, мм: 13.
- Просвітлення: Багатошарове (Multi coated).
- Ступінь оптичної корекції: Ахромат.
Конструктивні особливості:
- Посадковий діаметр, мм: 30.5.
- Поле зору, мм: 13.
Можна застосовувати разом із мікроскопами:
- Optika S-10
Optika S-20
Optika SFX
Optika ST
ін. мікроскопами з посадковим діаметром окуляра 30.5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optika |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення комплектуючого | Мікроскопи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 г (одного окуляра) |
| Вага в пакованні | 0,12 кг |
| Габарити паковання | 4,5 х 6,5 х 7,5 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Окуляри — 2 шт. |
| Розмір | 32 x 33 мм (одного окуляра) |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Окуляри |
- Ціна: 972 ₴
