
Увеличитель окуляра Kowa TSN-EX16 1.6 Extender TSN880/770 (11291)
- В наличии
- Код: OT_930221
13 600 ₴
13 239 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Оптичний збільшувач окуляра для підзорних труб Kowa TSN-EX16 1.6 Extender TSN880/770 (11291), в поєднанні з оригінальними окулярами Kowa, здатний збільшити кратність зорової труби в 1,6х крат без втрати якості зображення. Це досить важливо для професійних фото та відео зйомок навколишнього світу, дикої природи, звірів, астрономічних об’єктів тощо. Особливо цікаво, для любителів діджископінгу, коли для гарного знімку потрібно підійти якомога ближче і при цьому залишитись якомога непомітнішим. Збільшувач окуляра Kowa TSN-EX16 1.6 Extender TSN880/770 (11291) виготовлено безпосередньо в Японії, тому преміальна якість оптики від Kowa гарантована!
Збільшувач окуляра Kowa TSN-EX16 1.6 Extender TSN880/770 (11291) підходить для підзорних труб Kowa серій: TSN-TSN-99/88/880/770 в парі із окулярами: TE-11WZ, TE-80XW, TE-10Z, TE-17W, TE-20H.
Артикул товару: 930221| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kowa |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 115 кг |
| Длина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0,15 кг |
| Габариты упаковки | 9 х 7 х 7 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Увеличивает кратность зрительной трубы в 1,6 крат без потери качества изображения |
| Линзы | С полным многослойным просветлением (Fully Multi coated) |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Страна-производитель товара | Япония |
| Тип | Увеличитель окуляра |
| Цвет | Black |
- Цена: 13 239 ₴



