
Телескоп Bresser Refractor 90/500 EQ3 з сонячним фільтром (4690509)
- Готово до відправки
- Код: OT_923890
19 500 ₴
18 789 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Об'єктив телескопа Bresser Refractor 90/500 EQ3 з сонячним фільтром (4690509) є ахроматом з відносним отвором 1/5.5, завдяки чому значно збільшена світлосила (у 200 разів більше світла, ніж при спостереженнях неозброєним оком). Відсутність у телескопі центрального екранування (порівняно з системою Ньютона) позитивно позначається на контрасті зображення під час спостережень Місяця та деталей дисків планет. Велике поле зору дозволить навіть без застосування видошукача знаходити об'єкти, що цікавлять, і спостерігати такі протяжні об'єкти, як зоряні скупчення. Укорочена труба телескопа зручна під час транспортування. Наприклад, телескоп можна сміливо брати в заміську поїздку, туди де небо, порівняно з міським, темнішим і де набагато докладніше можна розглянути тьмяні далекі об'єкти. Телескоп встановлений на жорсткому монтуванні EQ3 – екваторіального, німецького типу. Завдяки використанню черв'ячних передач у механізмах тонких рухів можлива моторизація монтування (і встановлення системи автонаведення). Висока якість передачі зображень гарантується не тільки стійким монтуванням, а й чудовою якістю просвітленої оптики. Всі елементи оптичних конструкцій телескопів виготовляються зі спеціального скла, на яке наноситься покриття, що просвітлює, в кілька шарів. Саме це дозволяє отримувати світлі та чіткі зображення об'єктів, що спостерігаються, з правильною кольоропередачею, як при візуальних спостереженнях, так і при астрофотографії. Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser відрізняється високою якістю складання, точністю припасування оптичних елементів та використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виконані з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі.
Артикул товару: 923890| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кратність | 180 х |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Труба, кг: 1,1 Монтування, кг: 4,25 Тринога, кг: 1,15 Загальна вага (включно з противагою), кг: 6,9 |
| Вага в пакованні | 13,3 кг |
| Видошукач | Оптичний 8х50 |
| Габарити паковання | Картон №1 – 66 х 11 x 11 см Картон №2 – 75 х 14 x 28 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комп'ютерна наводка | Немає |
| Монтування | Екваторіальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Високий отвір | 1:5.5 |
| Посадковий діаметр окуляра | 31,75 мм |
| Гранична зоряна величина | 11.87 |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Роздільна здатність | 1,56 секунди |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення | 20x (у разі використання окулярів, що входять до комплекту) |
- Ціна: 18 789 ₴




