
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ с солнечным фильтром (4790905)
- В наличии
- Код: OT_927786
23 000 ₴
22 089 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ з сонячним фільтром (4790905) являє собою класичний рефрактор з ахроматичним об'єктивом, що демонструє властиві серії Messier високу якість складання та зображення, яке, без сумніву, оцінять досвідчені спостерігачі. Рефрактор встановлений на новому азимутальному монтуванні Nano AZ, зручному для роботи з легкими трубами середньої апертури. Для початківців цей телескоп цікавий тим, що дозволяє отримати достатнє збільшення і якісне зображення за допомогою комплектного окуляра, і при цьому дуже простий в управлінні. Модель відмінно підходить для детальніших спостережень об'єктів Сонячної системи, а також для наземних спостережень. Телескоп поставляється практично зібраним і з необхідним набором аксесуарів для негайного старту спостережень. Телескоп дуже стійкий, оскільки поставляється в комплекті зі сталевим монтуванням. Об'єктив телескопа Bresser Messier AR-90/900 Nano AZ має відносний отвір 1/10, завдяки чому є можливість отримати достатнє збільшення, використовуючи якісні довгофокусні окуляри. Діаметр лінзового об'єктива 90-мм можна вважати більш ніж достатнім для користувача-початківця. Відсутність у телескопі центрального екранування (порівняно з системою Ньютона) позитивно позначається на контрасті зображення під час спостережень Місяця та деталей дисків планет. Телескоп встановлений на новому стійкому та легкому однопір'яному монтуванні Nano AZ, що позитивно позначається і на простоті управління, і на вартості телескопа. Висока якість передачі зображень гарантується не тільки дуже стійкою сталевою триножкою, яка нівелює дрібні вібрації, а й чудовою якістю виконання лінз. Всі елементи оптичної конструкції телескопів Bresser Messier виготовляються із спеціального скла, на яке наноситься високоякісне покриття, що просвітлює. Саме це дозволяє отримувати світлі та чіткі зображення об'єктів, що спостерігаються, з правильною кольоропередачею, як при візуальних спостереженнях, так і при астрофотографії. Комплектація телескопа включає довгофокусний окуляр SuperPlossl SPL26 мм, оптичний видошукач та діагональне дзеркало. Набір аксесуарів полегшить спостереження та зробить їх більш цікавими та докладними.
Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser відрізняється високою якістю складання, точністю припасування оптичних елементів та використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала телескопа виконані з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими аматорами астрономії.
Артикул товару: 927786| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная кратность | 180 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Труба, кг: 2,5 Тренога, кг: 2,27 Монтирование, кг: 0,96 Телескоп (вместе с аксессуарами), кг: 5,9 |
| Вес в упаковке | Коробка 1 – 4,5 кг Коробка 2 – 4 кг |
| Видоискатель | Оптический 6х30 |
| Габариты упаковки | Коробка 1 – 102 х19 х 16 см Коробка 2 – 80 х 19 х 16 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:10 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,7 мм |
| Предельная звездная величина | 12.30 |
| Просветление | Полное многослойное просветление (FMC) |
| Разрешение | 1,45 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 35х |
- Цена: 22 089 ₴






