
Телескоп Bresser FirstLight MAC 100/1400 EQ3 (9621802)
- Нет в наличии
- Код: OT_930146
28 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser FirstLight MAC 100/1400 EQ3 (9621802) ідеально підходить для спостереження за планетами Сонячної системи та Місяця, а 100-мм апертура збирає достатню кількість світла для початкового вивчення яскравих туманностей, галактик та зоряних скупчень, подвійних зірок та комет, це яскравий зразок телескопа для "балконної" астрономії і не лише. Телескоп комплектується адаптером для смартфона та екваторіальним монтуванням, завдяки чому може бути використаний для відеоспостереження за планетами. Відмінною особливістю телескопа Bresser FirstLight MAC 100/1400 EQ3 (9621802) є невеликі розміри труби, завдяки чому телескоп легко можна транспортувати для спостережень за межами міста. Незважаючи на початковий рівень характеристики, телескоп не дозволить розчаруватися першими спостереженнями. Велика апертура дозволяє зібрати достатньо світла практично для будь-яких спостережень, які може забезпечити прилад. Значна світлосила дасть доступ до об'єктів слабшого світіння, таких як далекі галактики та туманності. Закрита оптична система Максут-Кассегрен забезпечує чітке контрастне зображення по всьому полю зору. Катадіоптричні телескопи Максутова-Кассегрена мають низку незаперечних переваг. По-перше, велика фокусна відстань при малих габаритах, що дозволяє використовувати якісні довгофокусні окуляри та отримувати хороше чітке зображення. Крім того, закрита конструкція запобігає виникненню повітряних потоків в оптичній трубі, здатних значно знизити якість зображення. Телескоп поставляється з окуляром Plössel преміум-класу з фокусною відстанню 25 мм. Це дозволяє спостерігати з 56-кратним збільшенням — ідеально підходить для вивчення планет і Місяця. Точковий LED-шукач значно полегшить наведення приладу на об'єкт що цікавить. Головне дзеркало труби телескопа Bresser FirstLight MAC 100/1400 EQ3 (9621802) виготовлено із спеціального матеріалу Pyrex з низьким коефіцієнтом температурного розширення, завдяки чому нівелюються оптичні спотворення та збільшується термін служби приладу. Меніск виготовлений із оптичного скла BK-7. Усі оптичні поверхні мають багатошарове просвітлення для підвищення ефективності передачі світла. Екваторіальне монтування EQ3 телескопа з механізмами точних налаштувань дозволить легко здійснювати спостереження за добовим рухом об'єктів по небосхилу. Кріплення "ластівчин хвіст" зручне для використання з комплектним монтуванням та дозволяє встановлювати трубу на більшість інших поширених екваторіальних монтувань. Завдяки компактним розмірам телескоп дуже зручний для спостережень в умовах міста (наприклад з балкона або лоджії) і займає мінімум місця при зберіганні та транспортуванні.
Завдяки комплектації труби діагональним дзеркалом, цю модель успішно можна використовувати для ландшафтних спостережень і ДіджіСкопінга (фотографування за допомогою труби та фотокамери). У комплектацію входить адаптер для смартфона (планшета). Адаптер кріпиться на вибраному окулярі і дозволяє проводити фото та відеозйомку камерою.
Флагманська лінійка телескопів преміум-класу з великою фокусною відстанню, від німецького виробника Bresser, відрізняється високою якістю складання, точністю оптичних елементів та використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також дзеркала та лінзи телескопа виконані з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі.
Артикул товару: 930146| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная кратность | 200 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 |
| Вес в упаковке | 11 кг |
| Видоискатель | LED с точечной наводкой |
| Габариты упаковки | 37 х 21 х 73 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Труба: алюминий Монтирование: EQ3<br />_x000D_ Тренога: стальная с предметным столиком для аксессуаров<br />_x000D_ Окуляр: Plössl 25 мм<br />_x000D_ Видоискатель: LED с точечной наводкой<br />_x00D ) |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Экваториальное |
| Оптическая конструкция | Максутов-Кассегрена |
| Относительное отверстие | 1:14 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,75 мм |
| Предельная звездная величина | 12.1 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Разрешение | 1.04 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 54 крат (при использовании окуляра в комплекте) |
- Цена: 28 000 ₴






