
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 с солнечным фильтром (4790907)
- Нет в наличии
- Код: OT_930860
27 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Телескоп Bresser Messier AR-90/900 EXOS1/EQ4 з сонячним фільтром (4790907) чудово підходить для початківців у астрономії та забезпечує захоплюючі нічні спостереження. Завдяки апертурі 90 мм він пропонує виняткову деталізацію місячних кратерів, кілець Сатурна, Великої червоної плями Юпітера. У комплекті йде високоякісний сонячний фільтр для безпечного спостереження за сонцем.
Телескоп оснащений екваторіальним монтуванням з тонким регулюванням по обох осях, стабільним штативом з нержавіючої сталі та адаптером для смартфона. Телескоп легко налаштувати й використовувати, що робить його ідеальним вибором для тих, хто хоче досліджувати космос.
Особливості:
- Рефракторний телескоп.
- Для нічних та сонячних спостережень.
- Оптичний видошукач - 6 x 30.
- Діагональне дзеркало 31,7 мм (1,25").
- Адаптер для смартфона забезпечує зручну навігації по зоряному небу з вбудованим тримачем для камери.
- Регульований по висоті штатив виготовлений з алюмінію, що значно полегшує його транспортування.
- Стабільне екваторіальне монтування EQ4 з тонким регулюванням по обох осях.
- Рівень для горизонтального вирівнювання.
- Регульований по висоті штатив з нержавіючої сталі.
- Шкала висоти полюса для встановлення широти.
- Градуйовані кругові шкали для полегшення пошуку об'єктів за допомогою зоряного атласу або планетарного програмного забезпечення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальная кратность | 180 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.7 |
| Вес в упаковке | 14,6 кг |
| Видоискатель | Оптический 6х30 |
| Габариты упаковки | 109,5 х 33 х 22,5 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Экваториальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:10 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,7 мм |
| Предельная звездная величина | 12.3 |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Разрешение | 1,45 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 35х – 180х |
- Цена: 27 999 ₴



