
Телескоп Bresser Space Explorer 150/750 EQ3 с адаптером для смартфона (9621813)
- Нет в наличии
- Код: OT_930623
28 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser Space Explorer 150/750 EQ3 з адаптером для смартфона (9621813) з монтажною платформою EQ 3 покаже вам нічне небо в найдрібніших деталях. Відправтеся в подорож у далекі світи завдяки поєднанню великого об'єктива діаметром 150 мм та фокусної відстані 750 мм. Ви можете захоплюватися величезною кількістю небесних об'єктів, таких як великі туманності, розкидані зоряні скопища або галактика Андромеди. Потужний рефлекторний телескоп Ньютона також чудово підходить для спостереження за нашою Сонячною системою з окуляром Plossl діаметром 25 мм, з допомогою якого ви можете спостерігати за Місяцем з 30-кратним збільшенням. Параболічне головне дзеркало преміумкласу забезпечує значно більш чітке зображення та кращу контрастність, ніж аналогічний телескоп з простим сферичним дзеркалом. Крім того, телескоп також має велике вторинне дзеркало діаметром 55 мм, яке ідеально освітлює поле зору, додаючи яскравості зображенню.
Портативна конструкція дозволяє знайти ідеальне місце для спостереження, завдяки короткій фокусній відстані труба коротка і її легко транспортувати. Крім того, першокласна екваторіальна монтажна платформа дозволяє навіть новачкам швидко налаштувати телескоп. Відстеження також дуже просте - ви можете компенсувати рух Землі вручну, щоб спостережувані вами об'єкти залишалися в полі зору. Фокусер прикріплений до бокової частини труби для забезпечення максимального комфортного використання. Алюмінієвий штатив регулюється за висотою та має лоток для аксесуарів. Видошукач 6x30 з сіткою полегшує пошук об'єктів на нічному небі. Якщо ви хочете зафіксувати свої нічні відкриття, ви можете під'єднати свій смартфон до телескопа через адаптер.
Особливості:
- Рефлекторний телескоп для нічних спостережень.
- Оптична система: рефлектор Ньютона (параболічне головне дзеркало).
- Діаметр об'єктива: 150 мм.
- Фокусна відстань: 750 мм.
- Максимальне корисне збільшення: 300x.
- Світлосила: f/5.
- Кутова роздільна здатність 0,9 кут.сек.
- Кріплення: EQ3, екваторіальне.
- Регульований по висоті штатив з алюмінію/нержавіючої сталі.
- Лоток для аксесуарів.
Комплектація:
Труба.
Монтажна платформа EQ3.
Регульований по висоті триніжковий штатив з лотком для аксесуарів.
Окуляри Plössl 10 та 25 мм.
Видошукач 6x30.
Адаптер для смартфона.
Інструкція.
Артикул товару: 930623| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 12.5 кг |
| Максимальная кратность | 300 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 21 кг |
| Видоискатель | Оптический 6х30 |
| Габариты упаковки | Коробка 1 – 97 х 32 х 33 см Коробка 2 – 87 х 21 х 22 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Труба<br />_x000D_ Монтажная платформа EQ3<br />_x000D_ Регулируемый по высоте трехножный штатив с лотком для аксессуаров<br />_x000D_ Очки Plössl 10 и 25 мм<br />_x000D_000 br />_x000D_ Инструкция |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Экваториальное |
| Оптическая конструкция | Рефлектор Ньютона |
| Относительное отверстие | 1:5 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,7 мм |
| Предельная звездная величина | 13.4 |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Разрешение | 0,76 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 28 000 ₴




