
Телескоп National Geographic 50/600 AZ (9101000)
- Готово к отправке
- Код: OT_920554
4 350 ₴
4 229 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп National Geographic 50/600 AZ – чудовий подарунок, здатний захопити вашу дитину та зацікавити астрономією, як наукою. Дана модель має відмінні оптичні характеристики для телескопа початкового рівня, а простота конструкції дозволяє користуватися ним дітям, починаючи з 6-річного віку. Широкий набір додаткових окулярів дає можливість проводити як наземні спостереження, і спостерігати за планетами Сонячної системи.
Ця модель рекомендується дітям, починаючи з 6-річного віку, і дозволяє задовольнити всі запити молодого астронома. Телескоп з ручним управлінням National Geographic 50/600 AZ оснащений оптикою достатньою для спостереження кратерів на Місяці діаметром 8 км, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана та Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Навіть туманності, що знаходяться на відстані до 1500 світлових років, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям. Також телескоп підходить для ландшафтних спостережень, спостережень за міськими пам'ятками.
Телескоп комплектується азимутальним монтуванням, яке простіше в управлінні і менше за вагою, у порівнянні з екваторіальним, що не мало важливо для дитини. З її допомогою можна спостерігати як за наземними, так і за небесними об'єктами. Діагональне дзеркало, що входить у комплект, змінює хід променів на 90° і дозволяє зручно спостерігати об'єкти, що знаходяться на значній висоті над горизонтом.
Варто зазначити, що на відміну від багатьох дитячих телескопів для початкової астрономії, ця модель має стандартний діаметр окулярів і стандартні очки діаметром 1,25 дюйма (31,75 мм). А значить з цим мікроскопом Ви зможете використовувати додаткові якісні очки для отримання проміжних збільшень і великих кутів огляду. Наявність оптичного шукача 5х24 допоможе наводити телескоп на потрібний об'єкт. Крім трьох стандартних окулярів в комплект поставки входить місячний фільтр, один з найкращих програмних продуктів - віртуальний планетарій Stellarium на CD, карта зоряного неба для визначення місця розташування небесних тіл і набір матеріалів, що допоможе захопити дитину астрономією.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Страна производитель | США |
| Вес | 1.045 кг |
| Максимальная кратность | 100 х |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3 кг |
| Видоискатель | Оптический 5х24 |
| Габариты упаковки | 77 х 12 х 23 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:12 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,75 мм |
| Предельная звездная величина | 10.6 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Разрешение | 2,8 секунды |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 30x - 150x |
- Цена: 4 229 ₴


