
Микроскоп Bresser Biolux LCD 50x-2000x (5201000)
- Готово к отправке
- Код: OT_921637
19 000 ₴
18 309 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Biolux LCD 50x-2000x (5201000) - це мікроскоп зі збільшенням до 2000 крат, за допомогою якого можна проводити вивчення препаратів як у прохідному, так і у відбитому світлі. Великий діапазон збільшення дозволяє використовувати прилад в самих різних областях. Мікроскоп підходить для навчання школярів і студентів-біологів, досліджень в області нумізматики або філателії, проведення робіт з мікроелектронікою. Мікроскоп комплектується трьома об'єктивами. Револьверне пристрій дозволяє швидко змінити кратність. Замість окуляра використовується цифрова камера 5 Мпікс з максимальною роздільною здатністю 3264x2448 пікс. Bresser LCD 50x-2000x - потужний мікроскоп: збільшення 2000 крат досягається за допомогою 4-кратного цифрового зума, оптичне збільшення знаходиться в діапазоні від 50 до 500 крат. Зображення виводиться на кольоровий РК-екран з діагоналлю 3,5 ", завдяки чому мікроскоп зручно використовувати при групових роботах. Крім того, збільшене зображення мікропрепарату можна зберегти в фото- або відеоформатах. На бічній стороні екрані є слот для карт пам'яті. Предметний столик з ноніусом і препаратоводієм дозволяє переміщати об'єкт, що вивчається, не торкаючись до нього руками. Підсвічування здійснюється за допомогою світлодіодів. Нижнє підсвічування використовується для вивчення прозорих об'єктів, а верхня призначена для дослідження непрозорих об'єктів у відбитому світлі. Під предметним столиком розташований диск з 6 світлофільтрами. Мікроскоп Bresser Biolux LCD 50x-2000x (5201000) має багату комплектацію, що робить його незамінним для початківців біологів. У комплект входять не тільки необхідні для роботи аксесуари, але і набір готових мікропрепаратів.
Основні особливості:
- Вбудований РК-екран з діагоналлю 3,5 "
- Оптичне і цифрове збільшення
- Вбудована камера 5 Мпікс
- Запис фото і відео, збереження матеріалів на карту пам'яті
- розширена комплектація
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.8 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип | Оптическо-цифровой |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1,4 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Интерфейс | USB |
| Количество объективов | 3 |
| Назначение | Профессиональный, обучающий |
| Подсветка | Светодиодный (проходной и отражательный свет) с регулировкой мощности |
| Предметный столик | Координатный с нониусом и микрометрической подстройкой по обеим осям. |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип головки | LCD-дисплей |
| Увеличение микроскопа | 50х - 2000х |
| Увеличение объектива | 4х – 10x – 40x |
| Увеличение очка | 12.5х |
- Цена: 18 309 ₴





