
Мікроскоп Optima Explorer 40x-400x (MB-Exp 01-202A)
- Немає в наявності
- Код: OT_926247
2 046 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 926247
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.625 кг |
| Тип | Оптичний |
| Тип головки | Монокулярна |
| Тип фокусування | Груба |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 1.12 кг |
| Габарити паковання | 33 х 23 х 15 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Кількість об'єктивів | 3 |
| Комплектація | Мікроскоп: пластиковий корпус Об'єктиви: ахроматичні 4х; 10х; 40х: 3 шт Окуляр: WF10/16, (ширококутний): 1 шт Батареї АА (LR6) Alkaline: 3 шт Мережевий адаптер: (230V, довжина приводу: 1.8 м): 1 шт. Інструкція на українському |
| Призначення | Навчальний |
| Нахил | 45º |
| Живлення | Батарейки одноразові; Батарарейки акумуляторного типу; Сіти 220 В |
| Поворот | 360º |
| Підсвітка | Світлодіодне (прохідне та відбивне світло) з регулюванням потужності (8 рівнів) |
| Предметний столик | Рухомий з препаратом-тримачами (притискними лапками) |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення мікроскопа | 40х — 400х |
| Збільшення об'єктива | 4х, 10х, 40х |
| Збільшення окуляра | 10x |
- Ціна: 2 046 ₴







