
Микроскоп Bresser Junior 40x-640x Orange (8851301)
- Готово к отправке
- Код: OT_926812
2 199 ₴
2 145 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Bresser Junior 40x-640x (Base) є сучасним мікроскопом для дитячого розвитку. Мікроскоп має револьверну голівку з трьома об'єктивами, що дають у комплексі із зум-окуляром збільшення до 640х. У базовій комплектації мікроскоп має батареї, що дозволяють їм користуватися незалежно від того, чи є поруч джерело живлення.
Німецька компанія Bresser представляє широкий асортимент лабораторної оптики, призначеної для користувачів різного віку та навичок, починаючи від найменших і закінчуючи професійними лаборантами медичних та виробничих лабораторій.
Абсолютно нова модель дитячого мікроскопа Bresser Junior 40x-640x (Base) має привабливий зовнішній вигляд та ергономічний легкий корпус із міцного пластику. Окуляр оснащений м'яким гумовим наочником, завдяки чому унеможливлюється травмування очей при необережному русі. Мікроскоп поставляється в красивій упаковці.
Збільшення мікроскопа формується трьома об'єктивами, зум-окуляром і сягає 640 крат. Рекомендується почати спостереження з об'єктива мінімальної кратності, встановивши зум-окуляр на мінімальну кратність. таким чином буде досягнуто кращої якості зображення. При необхідності - міняйте об'єктиви та положення зум-окуляра, домагаючись більшого збільшення.
Підсвічування препарату здійснюється світлодіодним освітлювачем, що забезпечує достатню яскравість і більш правильне перенесення кольорів. Для живлення підсвічування надовго вистачає три батарейки типу АА, що не обмежує використання мікроскопа в польових умовах.
Монокулярна насадка нахилена під кутом 45º, що відповідає більш природному положенню під час спостереження. Діафрагма з різними отворами дозволяє направити потрібну кількість світла на зразок. залежно від об'єктива, що використовується.
Артикул товару: 926812| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 0.4 кг |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0.71 кг |
| Габариты упаковки | 160х175х275 мм |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 3 |
| Комплектация | Микроскоп: пластиковый корпус<br /> Объективы: 3 шт.<br /> Зум-очка: 1 шт<br /> Элементы питания: 3 х АА 1.5V LR6<br /> Резиновый наглазник |
| Назначение | Детский |
| Наклон | 45º |
| Питание | Батарейки одноразовые;Батарейки аккумуляторного типа |
| Подсветка | Светодиодный (проходящий свет) |
| Предметный столик | Подвижный, с препаратодержателями |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | 40х - 640x |
| Увеличение объектива | 4х, 10х, 40х |
| Увеличение очка | 10х-16х |
- Цена: 2 145 ₴






