
Микроскоп National Geographic Mono 20x (с кейсом) (9119100)
- Нет в наличии
- Код: OT_927065
1 249 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Перший монокулярний стереоскопічний мікроскоп призначений для дітей та підлітків може дати фору багатьом подібним спеціалізованим мікроскопам завдяки великому діапазону робочого ходу, стійкому металевому корпусу та механічних вузлів, виконаних з металу. Крім того, мікроскоп поміщений у спеціальний пластиковий захисний кейс, що навряд чи можна зустріти серед приладів такого рівня. Мікроскоп National Geographic Mono 20x (з кейсом) забезпечує об'ємне стереоскопічне зображення та має широке застосування у таких областях як мінералогія, ентомологія, ботаніка, нумізматика, ремонтні роботи та ін.
Класифікація:
- Тип: оптичний.
- Класифікація: стереоскопічний.
- Метод мікроскопії: світлого поля.
- Призначення: дитячий, навчальний.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: від 20х.
- Збільшення об'єктива: 2х.
- Збільшення окуляра: 10х.
Конструктивні особливості:
- Насадка: монокулярна (оборот на 360º, нахил на 45º).
- Об'єктив: стереоскопічний з покриттям, що просвітлює.
- Ступінь корекції об'єктива: ахромат.
- Окуляр: із просвітлюючим покриттям.
- Посадковий діаметр окуляра, мм: 23.2.
- Предметний столик: стаціонарний із затискачами для зразка.
- Фокусування: грубе.
- Корпус: метал.
- Підсвічування: відсутнє.
- Робоча відстань, мм: 55.
- Діапазон робочого ходу, мм: 15-135.
Живлення:
- Не потребує електричного живлення. Використовується природне освітлення.
Торгова марка National Geographic сьогодні відома у найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне суспільство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу та популяризації своїх відкриттів та спостережень. Нині компанія National Geographic співпрацює з найкращими виробниками товарів у всьому світі. Результат цієї співпраці - розробка та виробництво приладів, що дозволяють вивчати довкілля, а також ряд товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища.
Незважаючи на те, що це монокулярний мікроскоп, він забезпечує об'ємне стереоскопічне зображення завдяки розташованим під кутом один до одного об'єктивам. Монокулярна насадка нахилена по діагоналі і повністю повертається навколо осі, забезпечуючи зручність спостережень.
Предметний столик досить великий і має двосторонній чорно-білий диск для забезпечення необхідного контрасту при спостереженні світлих і темних об'єктів. Діапазону робочого ходу цілком вистачає для того, щоб розглядати об'єкти товщиною до 8 см. Завдяки широкому підставі і важкому металевому корпусу мікроскоп стійкий і практично не допускає мікровібрації при спостереженнях.
Варто відзначити наявність у комплектації пластикового кейсу з ручкою, який забезпечує цілісність та збереження мікроскопа, як під час транспортування, так і під час тривалого зберігання.
Артикул товару: 927065| Основные | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Страна производитель | США |
| Вес | 0.851 кг |
| Питание | Солнечные батареи |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1,736 кг |
| Габариты упаковки | 33 x 20 x 14 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 1 |
| Комплектация | Микроскоп: металлический корпус чёрного цвета Объектив: 1 шт. Окуляр: 1 шт. Диск: белый/черный, 60 мм: 1шт. Чехол полипропиленовый: 1 шт. Жесткий пластиковый кейс: 1 шт. |
| Назначение | Детский, обучающий |
| Наклон | 45º |
| Поворот | 360º |
| Подсветка | Нет |
| Предметный столик | Стационарный с зажимами |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | 20х |
| Увеличение объектива | 2x |
| Увеличение очка | 10x |
- Цена: 1 249 ₴






