
Телескоп Bresser Junior 40/400 AZ (8840350)
- Немає в наявності
- Код: OT_927555
1 080 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Артикул товару: 927555
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | Вага труби, кг: 0,21 Вага триноги з монтуванням, кг: 0,23 |
| Вага в пакованні | 0,9 кг |
| Видошукач | Немає |
| Габарити паковання | 60 х 22 х 10 см |
| Гаранійний термін | 12 міс |
| Комплектація | Труба: метал/пластик <br/>_x000D_ Тринога: алюмінієва <br/>_x000D_ Окуляри: SR6 мм, SR20 мм <br/>_x000D_ Діагональне дзеркало |
| Комп'ютерна наводка | Немає |
| Максимальна кратність | 80 х |
| Монтування | Азимутальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Високий отвір | 1:10 |
| Посадковий діаметр окуляра | 25,4 мм |
| Гранична зоряна величина | 10 зоряних величин |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Роздільна здатність | 3,5 секунди |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Збільшення | 20x - 67x |
- Ціна: 1 080 ₴





