
Телескоп Bresser Messier AR-102/600 Nano AZ с солнечным фильтром (4702605)
- Готово к отправке
- Код: OT_927787
32 000 ₴
31 319 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser Messier AR-102/600 Nano AZ (4702605) є короткофокусним середньоапертурним рефрактором з якісною оптикою і новим азимутальним монтуванням Nano AZ, зручним для роботи з легкими трубами середньої апертури, займає особливе місце в асортименті виробника, оскільки поєднує в собі високу якість механіки з простотою керування. Однією з останніх доробок компанії, впроваджених у даному телескопі, є новий фокусер Hexafoc з внутрішнім діаметром 2,5". Завдяки такому рішенню вдалося уникнути можливого віньєтування (обрізання) зображення при роботі з широкопольними дводюймовими окулярами. Крім того увага була приділена поліпшенню плавності ходу. і стабільність самої системи фокусування Комплектація телескопа включає довгофокусний окуляр SuperPlossl SPL26 мм і великий оптичний видошукач. Завдяки короткому фокусу і великій світлосилі, ця модель буде дуже цікава для спостереження протяжних об'єктів слабшого світіння, а також для так званих екскурсій зоряним небом. Всі елементи оптичних конструкцій телескопів Bresser Messier виготовляються із спеціального скла, на яке наноситься високоякісне покриття. Саме це дозволяє отримувати світлі та чіткі зображення об'єктів, що спостерігаються, з правильною кольоропередачею, як при візуальних спостереженнях, так і при астрофотографії. Лінза об'єктива має покращене багатошарове покриття, що просвітлює зеленого кольору, що сприяє підвищенню яскравості і контрастності зображення. Об'єктив має бленду для захисту від бічних засвіток і випадання роси. Телескоп встановлений на новому стійкому та легкому однопір'яному монтуванні Nano AZ, що позитивно позначається і на простоті управління, і на вартості телескопа. Комплектація телескопа включає довгофокусний окуляр SuperPlossl SPL26 мм, оптичний видошукач, сонячний фільтр та діагональне дзеркало.
Флагманська лінійка телескопів Messier від німецького виробника Bresser відрізняється високою якістю складання, точністю припасування оптичних елементів та використанням тільки високоякісних матеріалів. Тут немає компромісів якості та ціни. Всі вузли, деталі, а також лінзи телескопа виконані з прецизійною точністю, що надає найкращі оптичні та експлуатаційні характеристики у своєму класі. Телескопи Bresser Messier гідно оцінені досвідченими аматорами астрономії.
Артикул товару: 927787| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Труба: 3,9 кг Тренога: 2,27 кг Монтирование: 0,96 кг Телескоп (вместе с аксессуарами): 7,3 кг |
| Вес в упаковке | 11 кг |
| Видоискатель | Оптический 6х30 |
| Габариты упаковки | Коробка 1 – 102 х 24 х 25 см Коробка 2 – 75 х 16 х 20 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Максимальная кратность | 200 х |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:6 |
| Посадочный диаметр окуляра | 50,8 мм |
| Предельная звездная величина | 12.1 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Разрешение | 1,37 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 23 крат (при использовании идущих в комплекте очков) |
- Цена: 31 319 ₴








