
Микроскоп Bresser Junior 20x Magnification (8856500)
- Нет в наличии
- Код: OT_928506
1 920 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Мікроскоп Bresser Junior 20x Magnification (8856500) допоможе легко і без особливих навичок зануритися в навколишній нас мікросвіт. За допомогою даного мікроскопа з легкістю можна збільшувати предмети в 20 разів. Ви скажете, що 20 крат - це не багато Але Ви неодноразово переконайтеся, що всі найбільш захоплюючі спостереження навколишніх предметів і живої природи не вимагають величезних збільшень. Збільшення всього в 20 разів дозволить дитині зробити найнесподіваніші відкриття самостійно. А стереоскопічний об'єктив дозволить отримати об'ємне зображення спостережуваних предметів. Завдяки якісній оптиці, дана модель може бути використана як навчальний або домашній мікроскоп в таких областях, як мінералогія, ентомологія, ботаніка, нумізматика, ремонтні роботи та ін. Не дивлячись на те, що це в першу чергу мікроскоп для дитячого розвитку, якість комплектної оптики дозволяє використовувати прилад для цілком дорослих завдань, таких як вивчення комах, рослин або колекціонування різних предметів старовини. Цей монокулярний мікроскоп формує об'ємне стереоскопічне зображення завдяки розташованої під кутом один до одного парі об'єктивів. Монокулярная насадка нахилена на 45º, забезпечуючи зручність спостережень в звичній позиції. Наявність верхньої світлодіодного підсвічування дозволяє використовувати дану модель для спостережень у відбитому світлі, залишаючись повністю незалежним від природного освітлення і дозволяючи проводити спостереження в будь-який час доби. Великий, плоский предметний столик має в своїй основі двосторонній чорно-білий диск для забезпечення необхідного контрасту при спостереженні світлих і темних об'єктів при денному природному освітленні або з штучним підсвічуванням.
Артикул товару: 928506| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 391 кг |
| Тип | Оптический |
| Тип головки | Монокулярная |
| Тип фокусировки | Грубая |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0,9 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество объективов | 1 |
| Комплектация | Микроскоп <br />_x000D_ Окуляр <br />_x000D_ Предметная пластина <br />_x000D_ Чехол пылезащитный <br />_x000D_ Инструкция |
| Назначение | Для начинающих |
| Наклон | 45º |
| Питание | Батарейки одноразовые;Батарейки аккумуляторного типа |
| Подсветка | Светодиодный, отражающий свет |
| Предметный столик | Стол микроскопа с предметными зажимами для крепления препаратов |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение микроскопа | 20х |
| Увеличение объектива | 2х |
| Увеличение очка | 10х |
- Цена: 1 920 ₴





