
Телескоп Explore Scientific 10" 254/1270 Dobson Ultra Light (0116925)
- Нет в наличии
- Код: OT_930415
51 999 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Оновлена преміальна модель телескопа Explore Scientific 10" 254/1270 Dobson Ultra Light (0116925) відноситься до класу оптики Diffraction limited optics з числом Штреля більше 0.8, що говорить про те, що даний телескоп практично позбавлений аберацій. Телескоп Explore Scientific 10" 254/1270 Dobson Ultra Light (0116925) – ідеальний рефлектор Ньютона для візуальних спостережень об'єктів Deep Sky. Десятидюймове головне дзеркало і стабільне алюмінієве альт-азимутальне монтування Добсона забезпечать чудову передачу зображень далеких зіркових скупчень, туманностей, комет. Телескоп з апертурою 254 мм збирає в 1300 разів більше світла, ніж неозброєне око. Деталі на поверхні планет доступні для спостереження навіть недосвідченим спостерігачам. Незважаючи на велику апертуру, телескоп можна легко транспортувати навіть у невеликих автомобілях, збирається за лічені хвилини без інструментів. Конструкція була оптимізована для максимальної жорсткості з мінімальною масою. Поєднання великих висотних коліс і оптимізованої алюмінієвої сендвіч-конструкції дозволяє здійснювати невеликі рухи навіть при великому збільшенні. Даний телескоп може бути використаний, як спостерігачами-початківцями, так і «просунутими» користувачами.
Особливості:
- Truss-Dobsonian телескоп з легкою алюмінієвою конструкцією
- Підшипники ковзання з тефлону для плавного та точного руху
- Два великих радіальних вентилятора для швидкої теплової рівноваги
- Сучасна механіка колімації легко досягається без інструментів і добре зберігає колімацію під час транспортування
- Дзеркало телескопа можна колімувати спереду, дивлячись через окуляр
- Покращений вузол головного дзеркала з повністю переробленою механікою
- Висотні підшипники з новою гальмівною та фрикційною системою
- Великі висотні колеса забезпечують плавний і точний рух навіть при великому збільшенні
- Висотні колеса жовтого кольору з порошковим покриттям для підвищення довговічності
- Центральний маркер з лазерним гравіюванням на головному дзеркалі
- Надзвичайно висока жорсткість конструкції
- Легка вага: конструкція алюмінієвого профілю/алюмінієвої пластини зменшує вагу приблизно до половини маси більшості конструкцій прес-дощок цього цінового діапазону
- Різьба фокусера: M54 x 0,75 мм
- Окуляр до комплекту не входить.
Артикул товару: 930415
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Explore Scientific |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вес телескопа (вместе с аксессуарами): 26,4 кг |
| Вес в упаковке | 31,5 кг |
| Видоискатель | LED с точечной наводкой (Red Dot) |
| Габариты упаковки | 93 х 50 х 48 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Максимальная кратность | 500 х |
| Монтирование | Добсона |
| Оптическая конструкция | Рефлектор Ньютона |
| Относительное отверстие | 1:5 |
| Посадочный диаметр окуляра | 50,8 мм |
| Предельная звездная величина | 14.1 |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Разрешение | 0.51 секунды |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 51 999 ₴







