
Телескоп National Geographic Junior 70/400 AR с адаптером для смартфона + рюкзак (9101003)
- Нет в наличии
- Код: OT_930420
5 799 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп National Geographic Junior 70/400 AR з адаптером для смартфона + рюкзак (9101003) із додатком доповненої реальності AR стане чудовим подарунком, здатний захопити вашу дитину та зацікавити астрономією, як наукою. Ця модель рефрактора має достатні оптичні характеристики для початкового рівня телескопа, а простота конструкції дозволяє користуватися ним дітям, починаючи з 10-річного віку. Телескоп оснащено 70 мм оптикою із 400 мм фокусною відстанью що надає збільшення від 20 до 300 крат, цьго достатньо для спостереження кратерів на Місяці, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Навіть деякі туманності, що знаходяться на відстані до 1500 світлових років, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям за наявності хороших погодних умов. З рівним успіхом телескоп може бути використаний для спостереження міських пам'яток з великих відстаней. Вам не доведеться турбуватися про пошук об’єктів самостійно – додаток доповненої реальності проведе вас по нічному небу. Завдяки функції доповненої реальності у режимі AR ваш смартфон відображатиме назви та зображення сузір’їв, на які зараз спрямований ваш телескоп, це дозволить вам легко переміщатися між планетами та сузір’ями та відкривати цікаві об’єкти. Налаштувавши додаток AR, просто приєднайте смартфон до адаптера для смартфона телескопі. Телескоп має досить широку комплектацію: три змінні окуляри (збільшення: 20x, 50x і 100x), діагональне дзеркало, лінзу Барлоу для збільшення зображення в 3 крат (додатково збільшує кожен із окулярів в 3x відповідно до 90x, 150x і 300x), адаптер для смартфона, зручний рюкзак для транспортування і зберігання телескопа з аксесуарами. Телеском комплектується азимутальним монтуванням, яке простіше в управлінні і менше за вагою, в порівнянні з екваторіальним, що не мало важливо для дитини. Діагональне дзеркало, що входить до комплекту, дозволяє зручно спостерігати об'єкти, що знаходяться на горизонті. Денні та нічні спостереження можна зняти на камеру смартфона, для цього в комплекті з телескопом постачається спеціальний адаптер.
Особливості:
- Дитячий телескоп (рефрактор) з практичним рюкзаком
- Дитячий телескоп із додатком доповненої реальності AR для вивчення астрономії.
- Вбудований адаптер для смартфона як область пошуку для програми AR
- Знімний адаптер для телефона, для фото/відео зйомки
- Призначений для дітей віком від 10 років

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.241 |
| Вес в упаковке | 6 кг |
| Габариты упаковки | 32 х 31 х 45 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Труба оптическая <br />_x000D_ Штатив: алюминиевый<br />_x000D_ Очки: H20 мм H8 мм H4 мм <br />_x000D_ Линза Барлоу: 3х <br />_x000D_ Диагональное Рюкза <br />_x000_ Адаптер для смартфона |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Максимальная кратность | 140 х |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:5.7 |
| Посадочный диаметр окуляра | 25,4 мм |
| Предельная звездная величина | 11.3 |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | От 20x до 300x (при использовании очков и линз, идущих в комплекте) |
- Цена: 5 799 ₴





