
Телескоп Bresser Classic 60/900 AZ Refractor с адаптером для смартфона Refurbished
- Нет в наличии
- Код: OT_930438
3 636 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Refurbished — це товари, які з тих чи інших причин повернулися виробнику після продажу, які той, у свою чергу, проінспектував, при необхідності замінив брак, видалив сліди використання та виставив на продаж
Причина уцінки: відсутність оригінальної упаковки.
Телескоп Bresser Classic 60/900 AZ Refractor має досить потужну оптику для спостереження кратерів на Місяці діаметром до 8 км, зірок слабкого світіння (до 10,5 зіркових величин), Сатурна, Урана і Нептуна у вигляді зірок, полярних шапок Марса. Туманності навколо сузір'їв Ліра та Оріон, що знаходяться на відстані до 2000 світлових років від Землі, стануть доступні оку дитини у вигляді світлих концентрованих плям. З рівним успіхом телескоп можна використовувати для спостереження міських визначних пам'яток з великих відстаней. Оптичний видошукач помітно полегшує наведення приладу на об'єкт, що цікавить, а азимутальне монтування телескопа дозволить легко адаптуватися до керування телескопом навіть дитині. Завдяки простоті складання та експлуатації цього телескопа Ви зможете без проблем захопити телескоп із собою, виходячи з дитиною на вулицю, або виїжджаючи на природу. А зображення об'єктів нічного неба не залишать байдужим молодого астронома.
Артикул товару: 930438| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,35 |
| Вес в упаковке | 4,8 кг |
| Видоискатель | Оптический 5 х 24 мм |
| Габариты упаковки | 92 х 30 х 17 см |
| Гаранийный срок | 1 мес |
| Комплектация | Труба: металлическая Тренога: алюминиевая с предметным столиком для аксессуаров Очки: 31,7 мм, 4 мм, 12,5 мм и 20 мм Видоискатель: оптический 5 х 24 мм Вращающая линза: 1.5-кратное увеличение Диагональное зеркало Программное обеспечение Адаптор |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Максимальная кратность | 120 х |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1/10 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,7 мм |
| Предельная звездная величина | 11.7 |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Разрешение | 2,3 |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 45х - 338x |
- Цена: 3 636 ₴







