
Увеличитель окуляра Kowa TSN-EX16s 1.6 Extender TSN-600/660/82SV (11648)
- Нет в наличии
- Код: OT_930597
14 200 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Оптичний збільшувач окуляра для підзорних труб Kowa TSN-EX16s 1.6 Extender TSN-600/660/82SV (11648), в поєднанні з оригінальними окулярами Kowa, здатний збільшити кратність зорової труби в 1,6х крат без втрати якості зображення. Це досить важливо для професійних фото та відео зйомок навколишнього світу, дикої природи, звірів, астрономічних об’єктів тощо. Особливо цікаво, для любителів діджископінгу, коли для гарного знімку потрібно підійти якомога ближче і при цьому залишитись якомога непомітнішим. Збільшувач окуляра Kowa TSN-EX16s 1.6 Extender TSN-600/660/82SV (11648) виготовлено безпосередньо в Японії, тому преміальна якість оптики від Kowa гарантована!
Збільшувач окуляра Kowa TSN-EX16s 1.6 Extender TSN-600/660/82SV (11648) підходить для підзорних труб Kowa серій System S: TSN-601, TSN-602, TSN-663M, TSN-664M, TSN-82SV
Артикул товару: 930597| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kowa |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 86 кг |
| Длина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 0,15 кг |
| Габариты упаковки | 9 х 7 х 7 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Увеличивает кратность зрительной трубы в 1,6 крат без потери качества изображения |
| Линзы | С полным многослойным просветлением (Fully Multi coated) |
| Материал | Металл |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Страна-производитель товара | Япония |
| Тип | Увеличитель окуляра |
| Цвет | Black |
- Цена: 14 200 ₴





