
Телескоп Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 с лунным фильтром и адаптером для смартфона (9621801)
- Нет в наличии
- Код: OT_930727
21 000 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп Bresser Space Explorer 90/900 EQ3 з місячним фільтром і адаптером для смартфона (9621801) призначений для початківців й досвідчених користувачів. Завдяки діаметру лінзи 90 мм, дана модель збирає в 165 разів більше світла, ніж людське око, а фокусна відстань 900 мм робить більш видимими об'єкти далекого космосу. Простий спосіб орієнтування по зоряному небі забезпечується видошукачем Red Dot. Завдяки монтуванню EQ3 легко компенсувати рух землі, щоб об'єкт спостереження завжди залишається в полі зору. Штатив телескопа обладнаний предметним столиком для окулярів та лінз. Місячний фільтр для зменшення блиску й збільшення контрастності, просто вкрутіть його в задню частину одного з окулярів, щоб ви могли насолоджуватися неймовірно чітким зображенням. Також рефракторний телескоп підійде для наземних спостережень за віддаленими об'єктами. Відправляйтеся в подорож відкриттів з телескопом BRESSER 90/900 Space Explorer!
Особливості:
- Діаметр лінзи 90 мм, завдяки чому телескоп збирає в 165 разів більше світла, ніж людське око.
- В комплект входять три окуляри: 4 мм, 12 мм, 20 мм.
- Видошукач Red Dot.
- Екваторіальне монтування.
- Алюмінієвий штатив з предметним столиком.
- Місячний фільтр для зменшення відблисків та збільшення контрастності.
- Кріплення для телефону.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Вес трубы – 2 кг, Вес монтирования – 1,7 кг, Вес штатива – 1,2 кг, |
| Вес в упаковке | 9,4 кг |
| Видоискатель | Red Dot |
| Габариты упаковки | 94 х 30 х 22 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Максимальная кратность | 675 х |
| Монтирование | Экваториальное |
| Оптическая конструкция | Рефракторы |
| Относительное отверстие | 1:10 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,7 мм |
| Предельная звездная величина | 11.9 |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Разрешение | 1,56 секунды |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 45х – 126х |
- Цена: 21 000 ₴






