
Окуляр Explore Scientific 100° Ar 9mm (2") (0218409)
- Нет в наличии
- Код: OT_930858
17 500 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окуляр Explore Scientific 100° Ar 9mm (2") (0218409) з великим кутом огляду надає спостерігачу панорамне зображення, а також дозволяє розслабити око при детальних оглядах об'єктів продовж тривалого часу. Водонепроникний, ущільнений та продутий інертним газом (аргоном), щоб запобігти внутрішньому запотіванню. Це також збільшує термін служби внутрішніх покриттів. Лінзи мають багатошарове покриття та чорні грані для забезпечення максимального контрасту.
Особливості:
- Поле зору 100°.
- Водонепроникний.
- Продутий інертним газом, внаслідок чого повітря витісняється аргоном, який не вступає в реакції з іншими речовинами, не містить у своєму складі водяної пари й не конденсується на внутрішніх поверхнях оптики.
- Лінзи з багатошаровим покриттям.
- Сумісний з телескопами Explore Scientific із посадковим діаметром окуляра - 50,8 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Explore Scientific |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 630 |
| Вес в упаковке | 0,8 кг |
| Габариты | 120 х 60 мм |
| Габариты упаковки | 15 х 10 х 8 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Окуляр<br />_x000D_ Колпачки линз |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Посадочный диаметр окуляра | 50,8 мм |
| Просветление | Многослойное (Multi-coated) |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
- Цена: 17 500 ₴



