
Телескоп National Geographic 114/900 AZ (9011200)
- Нет в наличии
- Код: OT_914838
10 650 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Телескоп National Geographic 114/900 Reflektor AZ - класичний дзеркальний телескоп, який має всі переваги рефлектора системи Ньютона. Його дзеркальний об'єктив будує зображення, повністю вільне від хроматичної аберації (колірного фарбування) - недоліку, властивого телескопам інших оптичних систем. Якісна оптика цього телескопа гарантує захоплюючі види місячної поверхні, хмарних поясів Юпітера з його світлими та темними поясами та системою супутників, кілець Сатурна, полярних шапок Марса, фаз Меркурія та Венери, величезної кількості подвійних та змінних зірок та найбільш яскравими зірковими скупченнями. Телескоп National Geographic 114/900 AZ призначений для любителів, які починають захоплюватися астрономією. Тим більше, що вартість даного рефлектора цілком відповідає його характеристикам, а характеристики забезпечать захоплюючі спостереження зоряного неба не одну ніч. Діаметр апертури достатній як спостереження ближніх планет Сонячної системи, але й деяких об'єктів далекого космосу. 114-мм дзеркало об'єктива дозволяє зібрати достатню кількість світла для початкових спостережень за об'єктами слабшого світіння, такими як далекі галактики та туманності. Велика фокусна відстань дасть можливість використовувати якісніші довгофокусні об'єктиви і зберегти при цьому велике збільшення. Лінза Барлоу покликана при необхідності потроїти кратність телескопа. Оптичний шукач допоможе попередньо зорієнтувати телескоп на об'єкт, що цікавить, Азімутальне монтування досить проста в установці та управлінні навіть для початківців.Торгова марка National Geographic сьогодні відома у найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне суспільство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу та популяризації своїх відкриттів та спостережень. Нині компанія National Geographic співпрацює з найкращими виробниками товарів у всьому світі. Результат цієї співпраці - розробка та виробництво приладів, що дозволяють вивчати довкілля, а також ряд товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища.
Артикул товару: 914838| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | National Geographic |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.4 |
| Вес в упаковке | 7,1 кг |
| Видоискатель | Оптический 6 х 30 мм |
| Габариты упаковки | 94 x 25 x 28 см |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Компьютерная наводка | Нет |
| Максимальная кратность | 228 х |
| Монтирование | Азимутальное |
| Оптическая конструкция | Рефлектор Ньютона |
| Относительное отверстие | 1:8 |
| Посадочный диаметр окуляра | 31,75 мм |
| Предельная звездная величина | 12.38 |
| Просветление | Многослойное просветление |
| Разрешение | 1,23 секунды |
| Страна регистрации бренда | США |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Увеличение | 36x - 675x |
- Цена: 10 650 ₴




