
Сушилка для белья Gimi Alablock (153373)
- Готово к отправке
- Код: OT_928560
649 ₴
617 ₴
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
Сушарка для білизни Gimi Alablock це високоякісний 100% італійський продукт! Особливість Gimi Alablock в тому, що вона адаптована для використання у ванній кімнаті безпосередньо над ванною. Сушарка має надійну конструкцію та невелику вагу. Не зважаючи на свої невеликі розміри, вона має робочу поверхню до 10 метрів та витримує навантаження до 10 кг.
Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Опорні ніжки обладнані пластиковим захистом, завдяки якому використання конструкції безпечне по відношенню до поверхні ванни, стіни або підлоги. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни Gimi Alablock стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і в квартирі.
Технічні характеристики:
- Тип: підлогова.
- Робоча довжина поверхні: 10 м.
- Максимальне навантаження: 10 кг.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 67 х 8 х 141 см.
- Розміри (у складеному вигляді): 67х 5,5 х 71 см.
- Кількість робочих стрижнів/трубок: 16 шт.
- Вага: 1,7 кг.
- Матеріал каркасу: сталь з антикорозійним покриттям (покрита епоксидним порошком).
- Колір: білий.
- Призначення: для сушіння білизни в домашніх умовах.
-
Особливості конструкції:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Розкладна конструкція дозволяє збільшити робочу поверхню до 10 метрів.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття епоксидним порошком.
- Для запобігання небажаним подряпинам, кутові частини виробу обладнані пластиковим захистом.
- Захист від випадкового закриття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.7 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | До 10 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 1,9 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Легко складывается, идеально подходит для ванных комнат. <br />_x000D_ С защитой от царапин и защитными уголками |
| Количество стержней/трубок | 16 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 617 ₴



