
Сушилка для белья напольная Colombo Alpina 30 (ST194/3CF)
- Нет в наличии
- Код: OT_930490
1 650 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 30 (ST194/3CF) - це сучасне рішення, яке ідеально поєднує в собі високу функціональність і зручність у використанні. Сушарка постачається в зібраному стані, і вам лише треба приєднати комплектні колеса для зручності переміщення. Завдяки модульній конструкції ви можете встановити сушарку в будь-якому зручному місці, навіть у душовій кабіні чи біля стіни, зекономивши простір. Загальна довжина сушарки – тридцять метрів, максимальне навантаження до одинадцяти кілограмів.
Особливості:
- Made in Italy. Повний цикл виробництва продукції здійснюється безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 121 x 68x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 125 x 68 x 68 см.
- Загальна вага - 3,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 30 м.
- Максимальне навантаження - 11 кг.
- Три рівні для розвішування білизни.
- Додаткові тримачі для плічок.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Для запобігання небажаним подряпинам підлогових покриттів та меблів, кутові частини та ніжки виробу обладнані пластиковим захистом.
- Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 3.6 кг |
| Материал | Металл |
| Рабочая длина сушилки, м | 21-30 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 680 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 4,1 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 36 |
| Особенности | Многоярусные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 1 650 ₴




