
Сушилка для белья напольная Colombo Allure (ST387B)
- Нет в наличии
- Код: OT_930492
2 099 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Allure (ST387B) - класична модель з витонченим італійським дизайном. Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів, що значно подовжує термін експлуатації. Якість гарантують майстри з Італії, саме там проводяться всі етапи виготовлення деталей та збірки. Загальна робоча довжина - двадцять метрів, а максимальне навантаження до дев'яти кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогових покрівель.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 131 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 173 x 114 x 55 см.
- Загальна вага - 1,5 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Виготовлена з алюмінію, який стійкий до корозійних процесів.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
Артикул товару: 930492
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 1.5 кг |
| Материал | Алюминий |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 2 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Толстые стержни для предотвращения образования следов изломов на одежде. |
| Количество стержней/трубок | 20 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 099 ₴


