
Сушилка для белья напольная Colombo Infinity (ST586)
- Готово к отправке
- Код: OT_930493
3 000 ₴
2 869 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Infinity (ST586) - це класична модель з вишуканим італійським дизайном. Унікальність цієї сушарки полягає у використанні матеріалу INOX - нержавіючої, високохромовмісної сталі, яка стійка до корозії та атмосферних впливів, що подовжує експлуатаційний термін. Якість гарантують майстри з Італії, саме там проводяться всі етапи виготовлення деталей та збірки. Загальна робоча довжина - двадцять метрів, а максимальне навантаження до дев'яти кілограмів. Сушарка має дві відкидні секції. Ніжки обладнані накладками для захисту підлогових покрівель, а також коліщатами для зручного переміщення всієї конструкції.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 131 x 55 x 4,5 см.
- Розміри в робочому положенні - 173 x 114 x 55 см.
- Загальна вага - 2,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з INOX - нержавіюча, високохромовмісна сталь.
- Дві додаткові відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
- Сушарка має коліщата для зручного переміщення.
Артикул товару: 930493
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.6 кг |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,1 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | INOX - нержавеющая, высокохромосодержащая сталь.<br />_x000D_ Толстые стержни для предотвращения образования следов изломов на одежде. |
| Количество стержней/трубок | 20 |
| Материал | INOX |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 869 ₴



