
Сушилка для белья напольная Colombo Extensible (ST487)
- Нет в наличии
- Код: OT_930499
2 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Extensible (ST487) - це надійний помічник, який забезпечить ефективне та швидке сушіння вашого одягу. Головна перевага цієї моделі полягає в її компактності та можливості розширення робочої поверхні, що дозволяє економити простір у вашому приміщенні та забезпечує зручність використання. Сушарка оснащена пластиковими накладками, що виконують не лише декоративну роль, але й захищають підлогове покриття та меблі від подряпин та пошкоджень. Модель виготовлена з високоякісних матеріалів, стійких до корозії та зносу.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 135 x 56,5 x 4 см.
- Розміри в робочому положенні - 176 x 88,5 x 56,5 см.
- Загальна вага - 2,6 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Дві розсувні секції, кожна довжиною по 30 см.
- Робоча секція виготовлена з алюмінію.
- Ніжки сушарки виготовлені зі сталі високої якості, вкритої антикорозійним покриттям.
- Потовщені стрижні для запобігання утворенню слідів заломів на одязі.
- Ніжки сушарки обладнані пластиковими накладками.
Артикул товару: 930499
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 2.6 кг |
| Материал | Комбинированный |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 885 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 3,1 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Дополнительные характеристики | Толстые стержни для предотвращения образования следов изломов на одежде. |
| Количество стержней/трубок | 8 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 2 699 ₴



