
Сушилка для белья напольная Colombo Plast (ST987)
- Нет в наличии
- Код: OT_930500
1 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Plast (ST987) - це поєднання італійської надійності та класичного дизайну, який підходить під будь-який інтер'єр. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал, стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння. Ніжки обладнані коліщатами для зручного переміщення. Купуючи Colombo Plast ви приносите додому частинку Італії.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 125 x 58 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 171 x 115 x 58 см.
- Загальна вага - 4,8 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з пластику.
- Має дві додаткові відкидні секції.
- Додаткові секції мають фіксатори для захисту від випадкового відкриття.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручності переміщення конструкції.
Артикул товару: 930500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 4.8 кг |
| Материал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 5,3 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 23 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 1 900 ₴


