
Сушилка для белья напольная Colombo Marino White/Grey (ST987B)
- Готово к отправке
- Код: OT_930502
1 799 ₴
1 714 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
поддержка/заказ (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85поддержка/заказ (Kyivstar)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino White/Grey (ST987B) на сімдесят відсотків виготовлена з переробленого пластику, обираючи дану модель ви піклуєтеся про комфорт в будинку та довкілля. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал, стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння.
Особливості:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 127 x 58 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 194 x 108 x 58 см.
- Загальна вага - 6,4 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з пластику.
- Має дві відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі.
- Спеціальна форма ніжок забезпечує стійкість всієї конструкції.
Артикул товару: 930502
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Коломбо |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 6.4 кг |
| Материал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Тип сушилки | Напольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры в рабочем положении | |
| Ширина | 1080 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 6,9 кг |
| Гаранийный срок | 12 мес |
| Количество стержней/трубок | 23 |
| Особенности | Раскладные |
| Страна регистрации бренда | Италия |
| Страна-производитель товара | Италия |
- Цена: 1 714 ₴



